
Suksess med årets dugnad i Kongeparken
I helga som var ble det arrangert Landstreff i Kongeparken og vi vil rette en stor takk til alle Bryne FKs frivillige for en fantastisk jobb som miljøvakter.
Hei alle dugnadsdeltakere i Kongeparken i helgen.
Tusen takk for innsatsen!
Nå har 15.000 russ reist fra Kongeparken.
Parken ser veldig bra ut, og det er takket være Bryne FK Miljøvakter fra alle våre lag som har ryddet fra fredag morgen til mandag kveld.
Dere har gjort en verdifull innsats for klubben og for russen, og vi får flotte tilbakemeldinger fra prosjektledelsen for Landstreffet.
Laila Tørresby og hennes frivillige foreldreteam har koordinert påmelding av deltakere fra ulike lag til ulike tidspunkt, og de har hatt ekstra hektiske dager i forkant av selve dugnaden. Spesielt takk til dem også!
Nedenfor har vi gjengitt en takkemail til Bryne FK og alle andre dugnadsdeltakere fra Landstreffet.
Denne takkemailen taler for seg:
« …… Tusen takk for innsatsen – æren for tidenes beste Landstreff for russen (LS) går til deg!
For en helg det har vært! Klubber, lag, foreninger og enkle individer fra lokalsamfunnet har jobbet 10.000 dugnadstimer for at LS skulle bli et faktum. Man finner ildsjeler spredt i hele Norge, men det er kun Ålgård og omegn som har 1.600 samlet på et sted!
Gjestene våre sender oss meldinger og forteller at de føler seg ivaretatt, trygge og takknemlige til alle dere som har stått på dag og natt – slik føler vi i LS det også. ….»
Se også link nedenfor som gir en smakebit av helgen:
https://www.instagram.com/reel/Cr9D1eDqRUC/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==
Bilder fra både dag- og nattevakter:








